FLOOROPAL

• MİKROBETON KAPLAMALAR
• AKIŞKAN ZEMİN TESVİYE ŞAPLARI

Flooropal Mikrobeton Kaplamalarflooropal_nedir

Zeminlerde bitirme katmanı olarak kullanılan, güçlü mekanik özelliklere sahip, yüksek performanslı malzemelerdir.

Flooropal Mikrobetonlar, sanayide, sosyal alanlarda ve ticari mekânlarda kullanılan zemin kaplamaları olup pürüzsüz, terazisinde ve dekoratif zeminler oluştururlar. Mimari çözüm ürünü olarak projelerde çok hızlı ve yerinde imalat imkânı verirler. Mikrobetonlar, düşük çimento oranlı, toksik madde içermeyen ürünler olup, geri dönüştürülmüş malzeme içerikli olmaları dolayısı ile de çevre dostu ürünlerdir.

Mikrobetonlar, sanayi tesisleri ve depolama alanlarında, ofisler, konutlar ve galeri, dükkân, mağaza ve show-room gibi ticari alanlarda, sağlam, uzun ömürlü ve modern görünümlü zeminler oluştururlar.

Flooropal Mikrobeton serisi ürünler elle ya da pompa ile süratli bir şekilde uygulanabilirler. Önemli özelliklernden biri de, Flooropal Mikrobeton ile oluşturulan zeminlerin, aynı gün üzerinde yürünebilir ve çok süratle kullanıma açılabilir olmasıdır.

 

Flooropal Serisi Zemin Tesviye Şapları

Kendiliğinden yayılma ve çok hızlı kürlenme özellikleri ile parke, pvc, halı, linoleum, seramik, sportif zemin kaplamaları altında, tek katta 30 milimetreye varan kalınlıklarda, çatlamayan, tozumayan, dayanıklı altyapılar oluşturmakta kullanılan ürünlerdir.

Mikrobetonlar gibi Flooropal Tesviye Şapları da toksik malzeme içermeyen formül özellikleri nedeniyle çevre dostu ürünlerdir.

Bu zemin çözüm ürünleri İstanbul’daki tesislerimizde özel çimentolar, bağlayıcılar ve katkı maddelerinden oluşan optimize İsveç teknolojisi ile üretilirler.

 

 

“Zamanı Satın Alır!”
tablo-ozellik

NEA FLOOROPAL ÜRÜN SEÇİM REHBERİ ↓

urunler

FLOOROPAL ÜRÜNLERİNİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ ↓

teknik

FLOOROPAL ZEMİNLERDE RENK ÖRNEKLERİ ↓

renkler